بهترین روش های تعمیر ماشین ظرفشویی چیست؟

تیم راگا سرویس ، با بیش از 10 سال! سابقه کاری در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی در منزل ، آمادگی خود را جهت تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج به صورت کاملا حرفه ای و با قیمت منصفانه ، خدمت شما عزیزان اعلام می کند. در تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، امکانات و مزایای بسیار مناسبی را برای شما ارائه می دهد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید ، تا در مورد تمامی المان های تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، اطلاعات زیادی کسب کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ارزان

ویژگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج چیست؟

کرج یک شهر بسیار بزرگ است ، که تعداد شهروندن بالایی دارد. این شهر پس از تهران ، مهاجر پذیر ترین شهر ایران است و به همین دلیل جمعیت آن رو به افزایش است. این شهر یکی از کلان شهر های ایران است که رشد جمعیت سالانه 4/7% دارد.

در تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج شرکت راگا سرویس ، سعی کرده که تمامی نیاز های مربوط به تعمیر لوازم خانگی افراد این شهر را رفع کند و تمامی لوازم خانگی آنها اعم از : یخچال ها ، مایکروویو ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، تلوزیون ، جاروبرقی و… را در خود منزل شهروندان کرجی عزیز انجام می دهد. در ادامه ما به برخی از مهم ترین ویژگی های شرکت راگا سرویس می پردازیم.

 • تعمیر کاران بسیار حرفه ای و با تجربه
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در کمتر از 24 ساعت انجام می شود
 • تمامی قطعات یدکی به صورت کاملا اورجینال استفاده می شود و در صورت نیاز قطعات لوازم خانگی شما را تعویض می کنند.
 • تعمیر انواع لوازم خانگی به صورت حضوری تکنسین در منزل شما
 • ارائه مشاوره در هنگام تعمیر لوازم خانگی و یا در صورت تماس با کارشناسان ما. شما برای اینکه بتوانید بهتر در مورد لوازم خانگی خود تصمیم بگیرید می توانید با مشاورین و متخصص های ما تماس حاصل کنید. {راه های ارتباطی در انتهای مقاله ذکر شده است.}

خیلی از افراد در خانه هایشان ، با مشکل خراب شدن لوازم خانگی خود مواجه اند و دانش کافی را برای انجام تعمیرات آن ندارند. شرکت راگا سرویس به واسطه متخصصین با تجربه و کاملا حرفه ای خود ، تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج را برای شما عزیزان در منزل انجام می دهد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزایای تعمیر انواع لوازم خانگی در منزل را مطالعه کنید.

تعمیر ماشین ظرشویی در کرج

آیا حتما تکنسین ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج باید به منزل مراجعه کنند؟

خیر ، شرکت راگا سرویس ، از این نظر روی تعمیر ماشین ظرفشویی ، در منزل شما تاکید می کند ، که شما نیاز نباشد تا ماشین ظرفشویی خود را با سنگینی و حجم بزرگ خود تا تعمیر گاه های ما بیاورید. از جهتی دیگر برخی از افراد تایم و حوصله حمل ماشین ظرفشویی تا تعمیر گاه ها را ندارد. در ادامه ما به برخی از مهم ترین مزایای تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، به صورت حضوری در منزل شما را توضیح داده ایم.

 • در این روش تمامی لوازم جانبی برای تعمیرات به همراه خود کارشناسان هست و شما نیازی به خروج از محل و تهیه انواع قطعات جانبی نخواهید داشت و به همین طریق در زمان خود صرفه جویی می کنید.
 • در صورت درخواست شما ، مشاوره و راهنمایی های لازم را می توانید از خود کارشناسان ما به صورت مستقیم دریافت کرده و مواردی همچون مشاوره خرید ، مشاوره تعویض قطعات و یا تعمیرات و… را از آنها دریافت کنید.
 • همچنین در این روش اثری از مشکلاتی مانند : ضربه خوردن ، گم شدن برخی از قطعات و شکستگی تلوزیون نیست ، چرا که تمام مدت شما نیازی به جابجایی لوازم خانگی خود نخواهید داشت و به همین دلیل در انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید.
 • شما با استفاده از این روش می توانید نظارت کامل روی روند تعمیرات لوازم خانگی خود داشته باشید و تمامی جزئیات مربوط به مشکل و نحوه تعمیرات آن را مشاهده کنید.
 • با استفاده از این روش تمامی تعمیرات با کسب اجازه و تایید خود صاحبان دستگاه یا لوازم خانگی انجام می شود که این نیز یک مزیت بزرگ به شمار می رود.
 • شما با استفاده از این روش در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید چرا که شما هیچ پولی برای حمل و یا جا به جایی دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

بیشتر بخوانید : تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

چرا شرکت راگا سرویس خدمات ارزان قیمتی را ارائه می دهد؟

شرکت راگا سرویس در تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، هیچ وقت از کیفیت کار کم نمی کند و دلیل ارزان تر بودن آن نسبت به سایر خدمات تعمیر گاهی ، منصفانه تر بودن قیمت و همچنین استفاده از روش های مدرن و کم هزینه است و اصلا شرکت راگا سرویس در هیچ شرکتی از کیفیت کاری خود کم نمی کند.

مشکلات متداول ماشین های ظرفشویی چیست؟

در ادامه ما لیستی از مشکلات متداولی که در صورت نیاز شما می توانید با کارشناسان ما برای تعمیر تماس بگیرید را توضیح داده ایم ، پس با ما همراه باشید.

1- ماشین ظرفشویی صدای بسیار بلند و ناخوشایندی ایجاد می کند

خیلی از ماشین های ظرفشویی ، در هنگام کار سر و صدا دارند اما آن قدر بلند نیست ، که بخواهد ایجاد مزاحمت کند. اگر ماشین ظرفشویی شما قبلا به صورت کاملا آرام بوده و به تازگی هنگام شست و شوی ظرف ها ، صدای آن بلند تر شده است ، باید به فکر تعمیر آن باشید و این یک نشانه جدی در وجود مشکل در دستگاه شماست و شما باید به سرعت به تعمیر آن اقدام کنید.تعمیر ماشین ظرفشویی چیست.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

یکی از مهم ترین دلایل سر و صدای بسیار زیاد ماشین ظرفشویی ، می تواند معیوب بودن پمپ آن باشد. و همینطور ممکن است ، که ظروف در ماشین ظرفشویی به درستی چیده نشده باشند و موجب برخورد بازوی آب پاش با ظروف و یا سبد ها بشود. این مورد هم ممکن است که خود بازو های آب پاش دستگاه دچار مشکل شده باشند و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند. تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج.

2- ماشین ظرفشویی اصلا روشن نمی شود

برای برخی از افراد ممکن است ، که این مشکل به وجود آمده باشد و دستگاه آن ها بدون هیچگونه نشانه بسیار خاصی از کار کردن می افتد و اصلا روشن نمی شوند.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

برای این مورد دلایل زیادی وجود دارد که باید شما آن ها را بررسی کنید. می تواند مشکل از اتصالات و سیستم الکتریکی ماشین ظرفشویی شما باشد. یکی از رایج ترین مشکلات آن می تواند از پریز برق و یا دوشاخه برق ماشین ظرفشویی باشد.

شما می توانید این مورد را با استفاده از فاز متر در خانه چک کنید و اگر مشکل بر طرف نشد ، جعبه تقسیم و فیوز ها را نیز بررسی کنید ، که به اصطلاح نپریده باشند.تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

3- ماشین ظرف شویی ، ظرف ها را به درستی نمی شوید

گاهی اوقات ممکن است ، به دلایل مختلفی ، ماشین ظرفشویی به خوبی ظرف ها نشوید و پس اتمام کار مقداری از کثیفی ها ، همچنان روی ظرف ها باقی بماند و ماشین ظرفشویی شما ، ظروف را به طور کامل تمیز نکند و دچار مشکل شده باشد.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

ابتدا برای رفع این مشکل ، باید تمامی پسماند های اضافی : غذایی ، چرابی ، ذرات باقی مانده از غذا ، و… در کنار ماشین ظرفشویی ، اطراف واشر لاستیکی درب ، فیلتر تخلیه و همچنین منافذ بازو های اسپری باشید. یکی از اصلی ترین دلایلی که ماشین ظرفشویی به خوبی ظروف را تعمیر نمی کند ، تمیز نبودن خود دستگاه است و شما باید به صورت دوره ای ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا این مشکل برایش پیش نیاید. تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

4- ماشین ظرف شویی به خوبی ظروف را خشک نمی کند

یکی از دیگر از مشکلات خیلی از افراد هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی ، خشک نکردن آن به خوبی است و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

یکی از اصلی ترین دلایل این مشکل می تواند خرابی هیتر یا المنت گرمایی دستگاه باشد. شما برای این مشکل ، باید ترمینال های المنت دستگاه ، که در زیر لگن قرار دارند را بررسی کنید و در صورتی که مشکل از آنجا بود ، باید اجزای مربوطه آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

از دیگر دلایلی که می توانید منجر به این مشکل شود ، خراب بودن ترموستات آن است. اگر ترموستات دستکاه شما ، که محدود مجاز دمایی دستگاه شما را کنترل می کند ، خراب شده باشد ، باید با استفاده از مولتی چکر آن را بررسی کنید و مشکل را رفع کنید. تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

همچنین شما باید از سلامت مخزن آبکشی و کلاهک شوینده دستگاه ، اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود مشکل در آن می توانید با تکنسین های ما برای این کار تماس بگیرید ، چرا که این کار بسیار تخصصی است و در صورتی که دانش لازم را برای انجام این کار نداشته باشید می توانید موجب ضرر زدن به دستگاه شوید.

در ادامه به برخی از سایر مشکلات ماشین ظرفشویی ها پرداخته ایم

سایر مشکلات ماشین های ظرفشویی

 • دستکاه نمی تواند به خوبی آب را پس از اتمام شست و شو تخلیه کند
 • بدنه ظرفشویی نشتی آب دارد و فضا را خیس می کند
 • ظروف پس از تمام شدن شست و شو هنوز تمیز نیستند و دارای لک های زیادی هستند
 • آب وارد دستگاه ماشین ظرفشویی نمی شود و یا مشکل قطع و وصلی هنگام شست و شو دارد
 • پس از فشردن دکمه روشن شدن دستگاه فرآیند روشن شدن را اجرا نمی کند.
 • در پایان ظروف خارج شده به اندازه کافی خشک نیستند
 • اتصالی برق در دستگاه
 • وجود اشکال در بسته نشدن درب ماشین های ظرفشویی

بیشتر بخوانید : تعمیر ماشین ظرفشویی 

شما عزیزان در صورتی که این مشکلات را داشتید می توانید با خیالی راحت ، تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج را به ما بسپارید ، تا متخصصین ما به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی منصفانه و ارزان تر ، تعمیرات لوازم خانگی شما را انجام دهند.

سوالات متداول

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی ارزان ، می تواند به صورت حضوری تکنسین در منزل شما باشد و اصلا شما نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه به محل تعمیراتی ندارید و تنها می توانید با تماس با ما درخواست نیرو برای تعمیر مایکروویو خود در شهر بزرگ تهران و کرج و مناطق حومه کنید. شرکت ما دارای بهترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی هست و شما در صورت نارضایتی از تعمیرات درخواست یک شخص دیگری را برای انجام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود کنید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج ، بستگی به نوع ماشین ظرفشویی شما ، میزان خرابی آن ، و همچنین نیاز های اولیه برای تعمیر دارد و نمی توان یک عدد دقیق را به عنون هزینه در نظر گرفت.

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیرات لوازم خانگی شما حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

ارتباط با ما

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج و مناطق حومه به صورت کاملا حرفه ای وا ارزان قیمت از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس با راگا سرویس
02133778690