تعمیر ماشین ظرفشویی به صورت کاملا حرفه ای و ارزان قیمت

شرکت راگا سرویس ، آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی کم در منزل خود شما عزیزان است! شما می توانید با استفاده از تکنسین های کاملا حرفه ای  شرکت راگا سرویس ، تعمیر ماشین ظرفشویی خود را در نواحی تهران و کرج و مناطق حومه با قیمتی کم انجام دهید.

در ادامه ما به برخی از مشکلات متداول در ماشین های ظرفشویی و همچنین برخی از مزایا و معایب تعمیر انواع لوازم خانگی و تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال

تعمیر ماشین ظرفشویی

مشکلات متداول در تعمیر ماشین ظرفشویی چیست؟

شرکت راگا سرویس ، در ادامه این مقاله برای شما عزیزان برخی از پر تکرار ترین مشکلات و همچنین راه حل آنها در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی خدمت شما عزیزان گرد آوری کرده است ، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

1- ماشین ظرفشویی صدای بسیار بلند و ناخوشایندی ایجاد می کند

خیلی از ماشین های ظرفشویی ، در هنگام کار سر و صدا دارند اما آن قدر بلند نیست ، که بخواهد ایجاد مزاحمت کند. اگر ماشین ظرفشویی شما قبلا به صورت کاملا آرام بوده و به تازگی هنگام شست و شوی ظرف ها ، صدای آن بلند تر شده است ، باید به فکر تعمیر آن باشید و این یک نشانه جدی در وجود مشکل در دستگاه شماست و شما باید به سرعت به تعمیر آن اقدام کنید.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

یکی از مهم ترین دلایل سر و صدای بسیار زیاد ماشین ظرفشویی ، می تواند معیوب بودن پمپ آن باشد. و همینطور ممکن است ، که ظروف در ماشین ظرفشویی به درستی چیده نشده باشند و موجب برخورد بازوی آب پاش با ظروف و یا سبد ها بشود. این مورد هم ممکن است که خود بازو های آب پاش دستگاه دچار مشکل شده باشند و نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند.

2- ماشین ظرفشویی اصلا روشن نمی شود

برای برخی از افراد ممکن است ، که این مشکل به وجود آمده باشد و دستگاه آن ها بدون هیچگونه نشانه بسیار خاصی از کار کردن می افتد و اصلا روشن نمی شوند.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

برای این مورد دلایل زیادی وجود دارد که باید شما آن ها را بررسی کنید. می تواند مشکل از اتصالات و سیستم الکتریکی ماشین ظرفشویی شما باشد. یکی از رایج ترین مشکلات آن می تواند از پریز برق و یا دوشاخه برق ماشین ظرفشویی باشد. شما می توانید این مورد را با استفاده از فاز متر در خانه چک کنید و اگر مشکل بر طرف نشد ، جعبه تقسیم و فیوز ها را نیز بررسی کنید ، که به اصطلاح نپریده باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی تخصصی

-3 ماشین ظرف شویی ، ظرف ها را به درستی نمی شوید

گاهی اوقات ممکن است ، به دلایل مختلفی ، ماشین ظرفشویی به خوبی ظرف ها نشوید و پس اتمام کار مقداری از کثیفی ها ، همچنان روی ظرف ها باقی بماند و ماشین ظرفشویی شما ، ظروف را به طور کامل تمیز نکند و دچار مشکل شده باشد.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

ابتدا برای رفع این مشکل ، باید تمامی پسماند های اضافی : غذایی ، چربی ، ذرات باقی مانده از غذا ، و… در کنار ماشین ظرفشویی ، اطراف واشر لاستیکی درب ، فیلتر تخلیه و همچنین منافذ بازو های اسپری باشید. یکی از اصلی ترین دلایلی که ماشین ظرفشویی به خوبی ظروف را تعمیر نمی کند ، تمیز نبودن خود دستگاه است و شما باید به صورت دوره ای ماشین ظرفشویی خود را چک کنید تا این مشکل برایش پیش نیاید.

4- ماشین ظرف شویی به خوبی ظروف را خشک نمی کند

یکی از دیگر از مشکلات خیلی از افراد هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی ، خشک نکردن آن به خوبی است و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

یکی از اصلی ترین دلایل این مشکل می تواند خرابی هیتر یا المنت گرمایی دستگاه باشد. شما برای این مشکل ، باید ترمینال های المنت دستگاه ، که در زیر لگن قرار دارند را بررسی کنید و در صورتی که مشکل از آنجا بود ، باید اجزای مربوطه آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

از دیگر دلایلی که می توانید منجر به این مشکل شود ، خراب بودن ترموستات آن است. اگر ترموستات دستکاه شما ، که محدود مجاز دمایی دستگاه شما را کنترل می کند ، خراب شده باشد ، باید با استفاده از مولتی چکر آن را بررسی کنید و مشکل را رفع کنید.

همچنین شما باید از سلامت مخزن آبکشی و کلاهک شوینده دستگاه ، اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود مشکل در آن می توانید با تکنسین های ما برای این کار تماس بگیرید ، چرا که این کار بسیار تخصصی است و در صورتی که دانش لازم را برای انجام این کار نداشته باشید می توانید موجب ضرر زدن به دستگاه شوید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

5- ماشین ظرف شویی بوی بدی را ایجاد می کند

یکی از مشکلات بسیار آزار دهنده ماشین های ظرفشویی ، ایجاد بوی بد ، و نامطبوع است که پس از اتمام عملیات شست و شوی ظروف ، ایجاد می کند.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

محتمل ترین دلیل ، برای ایجاد این مشکل می تواند ، باقی ماندن ذرات چربی یا تکه های ریز غذا در اسپری آب پاش ها ، صفحه صافی و لبه پایین درب دستگاه ، باشد که نقش بسیار مهمی را در ایجاد کردن بوی بد دستگاه دارند.

برای رفع این مشکل فقط باید محفظه داخلی خود دستگاه را با استفاده از مواد شوینده و خوش بو کننده تمیز کنید و دقت کنید ، که دستگاه از تمامی چربی های روی سطح ظروف پاک شود ، تا بتوانید این مشکل را به خوبی رفع کنید.

6- ماشین ظرفشویی ، ظرف ها در مدت بسیار طولانی می شوید

یکی دیگر از عمده ترین مشکلات ماشین های ظرفشویی ، طولانی شدن تایم تمیز کردن آن است ، که شما برای رفع این مشکل باید از نکات زیر بهره ببرید.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

علت این مشکل می تواند خراب شدن قطعه هایی مانند : قطعه گرما ساز ، ترموستات و موتور تایمر ، باشد که باید این موارد را بررسی و در صورت خراب بودن هر کدام آن را برطرف کنید.

نشتی ماشین ظرفشویی

7- نشت کردن ماشین ظرفشویی

یکی از بدترین و بزرگ ترین معضلات ماشین های ظرفشویی ، نشت کردن آب و کف از قسمت های مختلف دستگاه است که آسیب جدی به قطعات ماشین ظرفشویی می زند.

عوامل و تعمیرات احتمالی :

یکی از اصلی ترین دلایل این مشکل می تواند ، پاره شدن شیلنگ تخلیه آب ، ترک خوردگی واشر های دور درب و خرابی پمپ تخلیه باشد. برای رفع این مشکل شما باید ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت خشک شدن یا ترک زدن و پاره شدن واشر پمپ آن را تعویض کنید.تعمیر ماشین ظرفشویی چیست

همینطور شما می توانید واشر های دور درب دستگاه را بررسی کنید و در صورت آسیب دیدن واشر آن را تعویض کنید. در ادامه می توانید سایر مشکلاتی که در صورت نیاز می توانید با کارشناسان راگا سرویس تماس بگیرید را آماده کرده ایم.

 • دستکاه نمی تواند به خوبی آب را پس از اتمام شست و شو تخلیه کندپ
 • بدنه ظرفشویی نشتی آب دارد و فضا را خیس می کند
 • ظروف پس از تمام شدن شست و شو هنوز تمیز نیستند و دارای لک های زیادی هستند
 • آب وارد دستگاه ماشین ظرفشویی نمی شود و یا مشکل قطع و وصلی هنگام شست و شو دارد
 • پس از فشردن دکمه روشن شدن دستگاه فرآیند روشن شدن را اجرا نمی کند.
 • در پایان ظروف خارج شده به اندازه کافی خشک نیستند
 • اتصالی برق در دستگاه
 • وجود اشکال در بسته نشدن درب ماشین های ظرفشویی

بیشتر بخوانید : خرابی های رایج ماشین ظرفشویی چیست؟

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

آیا شرکت راگا سرویس ، فقط تعمیر لوازم خانگی را در منزل انجام می دهد؟

خیر ، شرکت راگا سرویس ، از این نظر روی تعمیر ماشین ظرفشویی ، در منزل شما تاکید می کند ، که شما نیاز نباشد تا ماشین ظرفشویی خود را با سنگینی و حجم بزرگ خود تا تعمیر گاه های ما بیاورید. از جهتی دیگر برخی از افراد تایم و حوصله حمل ماشین ظرفشویی تا تعمیر گاه ها را ندارد. در ادامه ما به برخی از مهم ترین مزایای تعمیرات ماشین ظرفشویی ، به صورت حضوری در منزل شما را توضیح داده ایم.

 • در این روش تمامی لوازم جانبی برای تعمیرات به همراه خود کارشناسان هست و شما نیازی به خروج از محل و تهیه انواع قطعات جانبی نخواهید داشت و به همین طریق در زمان خود صرفه جویی می کنید.
 • در صورت درخواست شما ، مشاوره و راهنمایی های لازم را می توانید از خود کارشناسان ما به صورت مستقیم دریافت کرده و مواردی همچون مشاوره خرید ، مشاوره تعویض قطعات و یا تعمیرات و… را از آنها دریافت کنید.
 • همچنین در این روش اثری از مشکلاتی مانند : ضربه خوردن ، گم شدن برخی از قطعات و شکستگی تلوزیون نیست ، چرا که تمام مدت شما نیازی به جابجایی لوازم خانگی خود نخواهید داشت و به همین دلیل در انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید.
 • شما با استفاده از این روش می توانید نظارت کامل روی روند تعمیرات لوازم خانگی خود داشته باشید و تمامی جزئیات مربوط به مشکل و نحوه تعمیرات آن را مشاهده کنید.
 • با استفاده از این روش تمامی تعمیرات با کسب اجازه و تایید خود صاحبان دستگاه یا لوازم خانگی انجام می شود که این نیز یک مزیت بزرگ به شمار می رود.
 • شما با استفاده از این روش در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید چرا که شما هیچ پولی برای حمل و یا جا به جایی دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

بیشتر بخوانید : تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج 100% حرفه ای و ارزان قیمت

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

شرکت راگا سرویس چه قطعاتی را در تعمیر ماشین ظرفشویی تعمیر می کند؟

تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ، یکی از قطعات مسیار مهم و موثر در کارایی ماشین ظرفشویی است. شرکت راگا سرویس در تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران ، در صورتی که پمپ تخلیه شما مشکل داشته باشد ، در کمتر از 1 ساعت به راحتی با استفاده از متخصصین خود که دارای 5 سال سابقه هستند تعمیر می کند.

تعمیر موتور شست و شو ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از قطعات بسیار مهم و موثر در ماشین ظرفشویی ، موتور شست و شو ان است ، که وظیفه محلول شست و شو بر روی ظروف را دارد و در صورتی که شما مشکلی از این بابت داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به سرعت تعمیرات شما را انجام دهند.

چند نکته که در مورد تعمیرات ماشین ظرفشویی باید بدانید

 • اکثر ماشین های ظرفشویی مدرن ، در بازار دارای سیستم عیب یاب هستند
 • اگر بخواهید که شما 144 پارچه ظرف را درون سینک ظرفشویی خود بشویید ، شما در خوشبینانه ترین حالت ممکن بیش از 200 لیتر آب مصرف می کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

تهران بزرگ ترین شهر مهاجر پذیر ایران است و جمعیت بالایی دارد. در این کلان شهر ، شهروندان بسیار زیادی وجود دارند ، که تعمیرات لوازم خانگی خود را نمی توانند به صورت حرفه ای انجام دهند ، چرا که تخصص لازم را در این زمینه ندارند. شرکت راگا سرویس به وسیله کارشناسان و متخصصان کاملا حرفه ای و با تجربه خود ، تعمیر لوازم خانگی شما اعم از : تعمیر یخچال ، تعمیر مایکروویو ، تعمیر ماشین لباسشویی ، تعمیر تلوزیون و تعمیر جاروبرقی را انجام می دهد و شما جهت تماس با ما می توانید از پل های ارتباطی در انتهای مقاله استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران 100% حرفه ای با هزینه کم!

تعمیر ماشین ظرشویی در کرج

تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج

کرج یک شهر بسیار بزرگ است ، که تعداد شهروندن بالایی دارد. این شهر پس از تهران ، مهاجر پذیر ترین شهر ایران است و به همین دلیل جمعیت آن رو به افزایش است. این شهر یکی از کلان شهر های ایران است که رشد جمعیت سالانه 4/7% دارد.

در تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج شرکت راگا سرویس ، سعی کرده که تمامی نیاز های مربوط به تعمیر لوازم خانگی افراد این شهر را رفع کند و تمامی لوازم خانگی آنها اعم از : یخچال ها ، مایکروویو ، ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، تلوزیون ، جاروبرقی و… را در خود منزل شهروندان کرجی عزیز انجام می دهد.

سوالات متداول

تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیر کاران به چه شکل است ؟ آیا فقط در منزل تعمیرات انجام می شود؟

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی ارزان ، می تواند به صورت حضوری تکنسین در منزل شما باشد و اصلا شما نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه به محل تعمیراتی ندارید و تنها می توانید با تماس با ما درخواست نیرو برای تعمیر مایکروویو خود در شهر بزرگ تهران و کرج و مناطق حومه کنید. شرکت ما دارای بهترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی هست و شما در صورت نارضایتی از تعمیرات درخواست یک شخص دیگری را برای انجام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود کنید.

هزینه تعمیر انواع ماشین های ظرفشویی به چه صورت است؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ، بستگی به نوع ماشین ظرفشویی شما ، میزان خرابی آن ، و همچنین نیاز های اولیه برای تعمیر دارد و نمی توان یک عدد دقیق را به عنون هزینه در نظر گرفت.

چقدر طول میکشد تا تکنسین های درخواستی به منزل ما برسند؟

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیرات لوازم خانگی شما حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

کیفیت متخصصین شرکت راگا سرویس چگونه است؟

تمامی تکنسین های شرکت ما با تجربه بالا هستند و آنها به بهترین شکل ممکن تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام می دهند و شما عزیزان در صورت بروز هر گونه مشکل تخصصی در هنگام تعمیر ، درخواست یک نیروی کار دیگر را داشته باشید و شرکت راگا سرویس در این زمینه پشتیبانی بسیار خوبی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

شرکت راگا سرویس دارای بهترین تعمیر کار مایکروویو در کرج است و همچنین تمامی تکنسین های ما از فیلتر هایی همچون : اخلاق ، تخصص و تجربه و همچنین از تست هایی همچون : عدم اعتیاد و سوء پیشینه عبور کرده اند.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید جهت تعمیر تمامی لوازم خانگی خود در مناطق : تهران ، کرج و حومه با استفاده از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس با راگا سرویس

مشخصات خود را وارد کنید

02133778690