تعمیر کولر گازی در فرحزاد به صورت کاملا حرفه ای و با هزینه کم

شرکت راگا سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر کولر گازی در فرحزاد خدمت شما عزیزان می باشد. در ادامه این مقاله ما به برخی از مهم ترین المان هایی که در تعمیر کولر گازی در فرحزاد انجام می شوند پرداخته ایم ، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل و جامع ای را در مورد تعمیر کولر گازی در فرحزاد به دست آورید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

تعمیر کولر گازی در فرحزاد

تعمیر کولر گازی در فرحزاد

فرحزاد یک محله ای واقع شده در شمال تهران است ، که از بزرگ راه یادگار امام ، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه 2 شهرداری تهران به حساب می آید. محله فرحزاد از محله های قدیمی تهران است ، که از گذشته به صورت روستایی سرد سیر و خنک بوده است که در مسیر جاده امام زاده داوود استقراد داشته و به مرور زمان به دلیل توسعه پایتخت به صورت محله ای از شهر تهران در آمده است. محله فرحزاد ، از بخش های خوش آب و هوای شمال تهران به حساب می آید ، که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است.

بیشتر بخوانید :  تعمیر کولر گازی در قیطریه

چه قطعاتی در تعمیر کولر گازی در فرحزاد توسط راگا سرویس تعمیر می شود؟

در ادامه می توانید برخی از مهم ترین قطعات داخلی در تعمیر کولر گازی در فرحزاد را مطالعه کنید ، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیر کولر گازی در فرحزاد

انجام تعمیرات خازن

خازن یک قطعه الکترونیکی مهم در کولر گازی است ، که برای افزایش سرعت و قدرت در زمان راه اندازی کمپرسور هستش که از خازن برای راه اندازی موتور فن نیز استفاده می شود. شما عزیزان می توانید در صورت وجود هر گونه مشکل در خازن کولر گازی خود با ما در تماس باشید تا تکنسین های ما با قطعه جدید و با کیفیت به محل شما اعزام شوند تا در صورتی که امر تعمری کولر گازی در فرحزاد انجام پذیر نبود ، آنها اقدام به تعویض قطعه شما کنند.

تعمیر الکتروموتور فن به همراه پروانه کولر گازی

الکتروموتور یک کولر گازی وظیفه چرخش و کنترل سرعت فن را بر عهده دارد که با حرکت چرخشی پروانه در بخش داخلی کولر گازی موجب می شودئ ، تا هوایی که به وسیله اوپراتور سرده شده است به داخل اتاق منتقل شود. شرکت راگا سرویس ، در تعمیر کولر گازی در فرحزاد به بهترین شکل ممکن برای شما عزیزان الکتروموتور فن را تعمیر می کند و در صورتی که شما احساس می کنید نمی توانید مشکل کولر گازی خود را پیدا کنید ، کافی است که با تکنسین های ما تماس حاصل کنید تا آنها در منزل شما مشکلات کولر گازی شما را ریشه یابی کنند.

بیشتر بخوانید : تعمیر کولر گازی در الهیه

تعمیر برد الکتریکی کولر گازی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات کولر گازی برد الکتریکی آن است که مانند مغز برای کولر گازی کار می کند. به طور خلاصه برد الکتریکی وظیفه فرمان و کنترل عملکرد برخی از بخش های مختلف کولر گازی شما را بر عهده دارد و وظایفی مانند : خاموش و روشن شدن کولر ، کار کردن کمپرسور ، کنترل فن داخلی و … برعهده دارد. شرکت راگا سرویس در تعمیر کولر گازی در فرحزاد به وسیله تکنسین های کاملا حرفه ای و مجرب خود که سابقه کاری نسبتا بالایی را دارند برای شما برد الکتریکی کولر گازی تان را به سرعت تعمیر می کنند و شما می توانید جهت درخواست نیروی تعمیراتی با ما تماس حاصل کنید.

تعمیر کولر گازی در فرحزاد

سایر مشکلات متداول کولر های گازی که شرکت راگا سرویس تعمیرات آن را انجام می دهد

  • تمام شدن شارژ کولر گازی در تعمیر کولر گازی در فرحزاد
  • ایجاد برفک روی لوله های کولر گازی
  • برق گرفتگی بدنه کولر گازی
  • عدم پرتاب باد لازم و کافی در کولر گازی
  • نشتی و ریزش آب از پنل داخلی کولر گازی
  • گرم بودن باد خروجی از دستگاه
  • مصرف زیاد برق کولر گازی
  • و سایر مشکلات احتمالی کولر گازی

بیشتر بخوانید: خرید آپارتمان در منطقه 9

مهم ترین مزایای تعمیر کولر گازی توسط راگا سرویس

در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزیت های تعمیر کولر گازی در فرحزاد توسط تکنسین های ما را مطالعه کنید.

تعمیر در کم ترین زمان ممکن

شرکت راگا سرویس ، در تعمیر کولر گازی در فرحزاد با استفاده از بهترین تکنسین های خود ، که هر کدام دارای حداقل 5 سابقه کاری درخشان هستند ، مشکلات کولر گازی شما را پیدا کرده و آن را برای شما رفع می کنند و سرعت بالا در کار یکی از مهم ترین فاکتور های محبوبیت شرکت راگا سرویس در بین افراد است.

استفاده از قطعات و ابزار های با کیفیت برای تعمیر کولر گازی

تمامی کارشناسان و متخصصان تعمیر کولر گازی در فرحزاد ، تلاش می کنند ، که تعویض را انجام ندهند ، و اولویت اول آنها با تعمیر قطعات کولر گازی شما عزیزان است. اما در صورتی ، که دیگر چاره ای نباشد آن ها مجبور به تعویض قطعات هستند. شرکت راگا سرویس ، در تعمیرات انواع لوازم خانگی خود اعم از : تعمیر یخچال ، تعمیر مایکروویو ، تعمیر ماشین ظرف شویی ، و… از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای تعویض استفاده می کنند و شما می توانید با خیالی آسوده تعمیر کولر گازی در فرحزاد را به ما بسپارید.

تعمیرات در محل و یا منزل شما انجام می شود

مسلما کولر های گازی را نمی توان به راحتی و آسودگی به محل های تعمیراتی برد و زیاد کار منطقی به نظر نمی رسد. شرکت راگا سرویس در تعمیر کولر گازی در فرحزاد ، با استفاده از بهترین تکنسین های کولر گازی خود ، تعمیر کولر های شما را در محل خود شما عزیزان انجام می دهد. در ادامه می توانید برخی از مهم ترین مزیت های تعمیر لوازم خانگی در منزل را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید:   خرابی های رایج ماشین ظرفشویی

سوالات متداول

شرکت راگا سرویس در تعمیر کولر گازی در فرحزاد ، می تواند به صورت حضوری تکنسین در منزل شما باشد و اصلا شما نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه به محل تعمیراتی ندارید و تنها می توانید با تماس با ما درخواست نیرو برای تعمیر تعمیر کولر گازی خود در شهر بزرگ تهران و کرج و مناطق حومه کنید. شرکت ما دارای بهترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی هست و شما در صورت نارضایتی از تعمیرات درخواست یک شخص دیگری را برای انجام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود کنید.

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر تعمیر کولر گازی در فرحزاد حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

تمامی تکنسین های شرکت ما با تجربه بالا هستند و آنها به بهترین شکل ممکن تعمیرات شما را انجام می دهند و شما عزیزان در صورت بروز هر گونه مشکل تخصصی در هنگام تعمیر ، درخواست یک نیروی کار دیگر را داشته باشید و شرکت راگا سرویس در این زمینه پشتیبانی بسیار خوبی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

تماس با ما

شما عزیزان می توانید با استفاده از راه های ارتباطی زیر جهت تعمیر انواع کولر های گازی ، تعمیر یخچال ، تعمیر مایکروویو با ما در تماس باشید.

تماس با راگا سرویس
02133778690