تعمیرات لوازم خانگی ارزان و حرفه ای

شرکت راگا سرویس ، آمادگی خود را برای تعمیرات لوازم خانگی ارزان و حرفه ای ، برای شما عزیزان اعلام می کند. در تعمیرات لوازم خانگی ارزان قیمت ، از تمامی کارشناس هایی استفاده می شود ، که دارای سابقه کاری 5 سال به بالا هستند و این مورد باعث می شود که تعمیرات لوازم خانگی ارزان شما ، به صورت کاملا حرفه ای انجام شود و سرعت کار بالایی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال

خدمات تعمیرات لوازم خانگی ارزان

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

شرکت راگا سرویس ، در تعمیرات لوازم خانگی ارزان ، تعمیر یخچال شما را به صورت کاملا ارزان قیمت انجام می دهد ، و یکی از مهم ترین مزایا و تمایز ما با سایر شرکت ها ، این است که تعمیرات در خود منزل شما ، انجام می شود و شما اصلا نیازی به جا به جایی نه فقط یخچال ، بلکه تمامی لوازم های خانگی خود برای تعمیر ندارید و تکنسین های ما به صورت حضوری می توانند در منزل شما امر تعمیرات را انجام دهند.

شرکت راگا سرویس در تعمیرات یخچال انواع یخچال های : سامسونگ ، ال جی ، خانگی ، فریزر ،یخچال ایستاده و یخچال های صنعتی و یخچال های صندوقی را بر عهده می گیرد و شما می توانید با خیالی آسوده این تعمیرات را به تکنسین های ما بسپارید ، چرا که تمامی آنها دارای سابقه کاری بیش از 5 سال هستند و با تجربه کاری بسیار بالای خود می توانند انواع یخچال های مدرن و قدیمی شما را تعمیر کنند.

اما ما در ادامه برخی از نکاتی که هنگام کار با یخچال باید آنها را رعایت کنید را برای تان آماده کرده ایم. سعی کنید به بهترین شکل ممکن از یخچال خود مراقبت کرده ، تا نیازی به تعمیر کار نداشته باشید. اما اگر هر زمانی که یخچال شما خراب شد ، در صورتی که واقعا دانش فنی لازم را برای تعمیر آن دارید دست به تعمیر آن بزنید ، در غیر این صورت ممکن است ، موجب ضرر های احتمالی بیشتری شوید.

 1. از استفاده از وسایل نوک تیز برای برفک زدایی جدا خودداری کنید ، چرا که جنس اوپراتور از آلومینیوم می باشد و به راحتی سوراخ شده و گاز یخچال خارج می شود که شما را نیاز مند تعمیرات یخچال به صورت حرفه ای تر می کند.
 2. در صورتی که یخچال شما شروع به برفک زدن کرد ، در سریع ترین زمان ممکن ، شروع به برفک زدایی دستی کنید و اگر مدل یخچال شما نوفر است ، باید بدانید که دیفراست دستگاه شما مشکل پیدا کرده است و باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید.
 3. سعی کنید که حداقل 2 سانتی متر اطراف و دور یخچال فاصله داشته باشد.
 4. یخچال های فریزری را استفاده کنید ، که انرژی مصرفی کمی داشته باشند و زیاد از برق استفاده نکند.
 5. هنگام استفاده از یخچال فریزر حتما از محافظ برق استفاده کنید تا مشکلی از نظر اتصالی برق و غیره برای شما پیش نیاید.
 6. از قرار دادن مواد غذایی گرم و بدون در پوش {مخصوصا مایعات} در یخچال جددا خود داری کنید.

این مواردی که خدمت شما عزیزان توضیح داده شد ، بخشی از نکات هایی است ، که شما عزیزان هنگام استفاده از یخچال باید به آن توجه کامل داشته باشید و سعی کنید که از یخچال خود به بهترین شکل ممکن نگه داری کنید. شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی ارزان و حرفه ای خود ، با استفاده از تکنسین های مربوطه در هر زمینه استفاده می کند و شما می توانید جهت درخواست تعمیر کار یخچال با راه های ارتباطی ذکر شده در انتهای مقاله با ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید : تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای

تعمیر مایکروویو

تعمیرات مایکروویو

شرکت راگا سرویس ، در تعمیرات لوازم خانگی ارزان قیمت خود ، تعمیر انواع مایکروویو ها را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و شما می توانید انواع مایکروویو های خود را با کارشناسان ما به خیالی راحت تعمیر کنید. توجه داشته باشید که عمر مفید یک مایکروویو خوب بستگی به مصرف خودتان دارد و شما عزیزان در صورتی که نیاز به یک سری المان ها و ویژگی های جدید در مایکروویو بودید ، می توانید یک مایکروویو جدید را با قبلی جایگزین کنید.

مایکروویو یکی از حساس ترین لوازم خانگی است که در صورتی که با خرابی های بسیار سنگینی مواجه شاد ، (معمولا 5 تا 10 سال یکبار) باید تعویض شود ، چرا که در حالت کلی در بهترین شرایط اگر بخواهیم ، یک عدد را به صورت میانگین به عنوان سن و طول عمر مفید یک مایکروویو خوب به شما عزیزان اعلام کنیم عددی بین 5 تا 10 سال است. اما همانطور که گفتیم ، شما در صورتی که نیاز به یک سری ویژگی های جدید در مایکروویو داشتید ، می توانید ، یک مایکروویو جدید را تهیه کرده و جایگزین قبلی کنید.

همچنین شما می توانید جهت تعمیر و یا تعویض مایکروویو خود ، با کارشناسان ما {راه های ارتباطی در انتهای مقاله ذکر شده اند} تماس حاصل کرده و از آنها بابت موضوع تعمیر و یا تعویض مایکروویو خود ، به صورت کاملا رایگان ، مشاوره دریافت کنید.

بیشتر بخوانید :  تعمیر کار مایکروویو

 

تعمیرات لوازم خانگی در منزل چه مزایایی دارد؟

 • در این روش تمامی لوازم جانبی برای تعمیرات به همراه خود کارشناسان هست و شما نیازی به خروج از محل و تهیه انواع قطعات جانبی نخواهید داشت و به همین طریق در زمان خود صرفه جویی می کنید.
 • در صورت درخواست شما ، مشاوره و راهنمایی های لازم را  می توانید از خود کارشناسان ما به صورت مستقیم دریافت کرده و مواردی همچون مشاوره خرید ، مشاوره تعویض قطعات و یا  تعمیرات و… را از آنها دریافت کنید.
 • همچنین در این روش اثری از مشکلاتی مانند : ضربه خوردن ، گم شدن برخی از قطعات و شکستگی تلوزیون نیست ، چرا که تمام مدت شما نیازی به جابجایی لوازم خانگی خود نخواهید داشت و به همین دلیل در انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید.
 • شما با استفاده از این روش می توانید نظارت کامل روی روند تعمیرات لوازم خانگی خود داشته باشید و تمامی جزئیات مربوط به مشکل و نحوه تعمیرات آن را مشاهده کنید.
 • با استفاده از این روش تمامی تعمیرات با کسب اجازه و تایید خود صاحبان دستگاه یا لوازم خانگی انجام می شود که این نیز یک مزیت بزرگ به شمار می رود.
 • شما با استفاده از این روش در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید چرا که شما هیچ پولی برای حمل و یا جا به جایی دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

شما عزیزان می توانید در ادامه با برخی از پر تکرار ترین سوالاتی که از شرکت راگا سرویس در مورد تعمیرات لوازم خانگی ارزان پرسیده می شود ، آشنا شوید.

بیشتر بخوانید : تعمیرات لوازم خانگی در تهران

سوالات متداول

تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیر کاران به چه شکل است ؟ آیا فقط در منزل تعمیرات انجام می شود؟

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی ارزان ،  می تواند به صورت حضوری تکنسین در منزل شما باشد و اصلا شما نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه به محل تعمیراتی ندارید و تنها می توانید با تماس با ما درخواست نیرو برای تعمیر مایکروویو خود در شهر بزرگ تهران و کرج و مناطق حومه کنید. شرکت ما دارای بهترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی هست و شما در صورت نارضایتی از تعمیرات درخواست یک شخص دیگری را برای انجام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود کنید.

متخصصین راگا سرویس در چه زمانی به محل شما اعزام می شوند؟

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای شما حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج و مناطق حومه به صورت کاملا حرفه ای وا ارزان قیمت از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس با راگا سرویس
02133778690