تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای و ارزان

امروزه تعمیرات انواع لوازم خانگی برای افراد تبدیل به یک معضل شده است و خیلی از افراد به دنبال شرکت هایی هستند که تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای را انجام دهد ، به طوری که دیگر افراد نیازی به تعمیر دوباره و پشت سر هم نداشته باشند. شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود ، به بهترین شکل ممکن امر تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام دهند. در ادامه مقاله در مورد برخی از نکات مهم در هنگام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای شامل چه مواردی می شود؟

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود ، تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که در ادامه می توانید با برخی از آنها آشنا شوید.

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی خود ، تعمیر انواع لوامز خانگی مانند : تلوزیون ، ماشین های لباس شویی ، ماشین های ظرف شویی ، چرخ های گوشت ، یخچال ، هود آشپزخانه ، مایکروویو و… را انجام می دهد که می توانید جزئیات آنها را مطالعه کنید.

تعمیر تلوزیون

تعمیر تلوزیون ها

شرکت راگا سرویس در تعمیر تلوزیون خود ، انواع تلوزیون های : سامسونگ ، سونی ، مارشال ، ال جی ، دوو ، شهاب و همچنین سایر مدل ها را در منزل شما انجام می دهد و این ویژگی برای برخی افرادی که به دلایل مختلفی نمی توانند تلوزیون را جا به جا کنند یک مزیت بسیار بزرگ به شمار می رود.

در تعمیر تلوزیون در منزل ، تمامی تکنسین و متخصص های ما به صورت کاملا حرفه ای ، تعمیرات را انجام می دهند و شما عزیزان حتی می توانید در حین تعمیر لوازم خانگی ، با آنها صحبتی در مورد مشکل لوازم خانگی تان و همچنین نحوه رفع آن صحبت کنید.

تلوزیون از آن دسته لوازم خانگی است ، که تعمیر آنها به ظرافت و دقت بسیار بالایی دارد ، پس اگر احساس می کنید که دانش کافی را در مورد نحوه تعمیر اصولی آن ندارید ، سعی به تعمیر آن نکنید ، چرا که ممکن است موجب ضرر های بیشتر روی تلوزیون شوید و این نکته را در نظر داشته باشید که تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای ، فقط و فقط کار تکنسین های حرفه ای است.

تعمیر یخچال در منزل

شرکت راگا سرویس ، در تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود ، علاوه بر تعمیر تلوزیون ، انجام تعمیر انواع یخچال های : خانگی ، فریزر ،یخچال ایستاده و یخچال های صنعتی و یخچال های صندوقی را بر عهده می گیرد. در ادامه قصد داریم به برخی از مهم ترین نکات هنگام کار با یخچال بپردازیم تا شما عزیزان کمتر نیاز به تعمیر کار یخچال داشته باشید ، پس با ما همراه باشید.

  1. یخچال های فریزری را استفاده کنید ، که انرژی مصرفی کمی داشته باشند و زیاد از برق استفاده نکند.
  2. هنگام استفاده از یخچال فریزر حتما از محافظ برق استفاده کنید تا مشکلی از نظر اتصالی برق و غیره برای شما پیش نیاید.
  3. در صورتی که یخچال شما شروع به برفک زدن کرد ، در سریع ترین زمان ممکن ، شروع به برفک زدایی دستی کنید و اگر مدل یخچال شما نوفر است ، باید بدانید که دیفراست دستگاه شما مشکل پیدا کرده است و باید به سرعت برای تعمیر آن اقدام کنید.
  4. از استفاده از وسایل نوک تیز برای برفک زدایی جدا خودداری کنید ، چرا که جنس اوپراتور از آلومینیوم می باشد و به راحتی سوراخ شده و گاز یخچال خارج می شود که شما را نیاز مند تعمیرات یخچال به صورت حرفه ای تر می کند.
  5. از قرار دادن مواد غذایی گرم و بدون در پوش {مخصوصا مایعات} در یخچال جددا خود داری کنید.
  6. به صورت دوره ای سعی کنید که هر چند وقت یک بار فضای بیرون یخچال را نیز تمیز کنید.
  7. زمانی که به مسافرت می روید و یا خونه را ترک می کنید و یا به هر دلیلی از یخچال به مدت کوتاهی استفاده نمی کیند ، درجه ترموستات یخچال را روی درجات پایین ست کنید.
  8. سعی کنید که حداقل 2 سانتی متر اطراف و دور یخچال فاصله داشته باشد.

این موارد ذکر شده ، برخی از مهم ترین نکاتی است ، که شما هنگام استفاده از یخچال باید به آن توجه کامل داشته باشید و سعی کنید که از یخچال خود به بهترین شکل ممکن نگه داری کنید. شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود ، با استفاده از تکنسین های مربوطه در هر زمینه استفاده می کند و شما می توانید جهت درخواست تعمیر کار یخچال با راه های ارتباطی ذکر شده در انتهای مقاله با ما در ارتباط باشید.


تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو

شرکت راگا سرویس علاوه بر تعمیر یخچال و تلوزیون به صورت تخصصی ، تعمیر مایکروویو را نیز انجام می دهد و باید گفت که تیم ما شامل بهترین تعمیر کاران و تکنسین های مایکروویو در سطح استان تهران و کرج بوده و تمامی آنها سابقه کاری بیش از 5 سال دارند و شما می توانید با خیالی راحت تعمیر مایکروویو خود را به ما بسپارید.

مایکروویو یکی از لوازم های خانگی است ، که باید هر چند سال یک بار ، (معمولا 5 تا 10 سال یکبار) تعویض شود ، چرا که در حالت کلی در بهترین شرایط اگر بخواهیم ، یک عدد را به صورت میانگین به عنوان سن و طول عمر مفید یک مایکروویو خوب به شما عزیزان اعلام کنیم عددی بین 5 تا 10 سال است.

البته که ممکن است یک مایکروویو با کیفیت بالا بیشتر از عدد ذکر شده عمر کند ، اما خب شاید برخی از افراد تمایل داشته باشند که از تکنولوژی های روز دنیا برای مایکروویو استفاده کنند و به همین دلیل باید مایکروویو خود را تعویض کنند و با یک مدل به روز جایگزین کنند.تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای

شما عزیزان می توانید جهت مطالعه بیشتر در مورد انواع خطا ها و مشکلات رایج مایکروویو ها اینجا کلیک کنید تا وارد مقاله تعمیر کار مایکروویو وب سایت ما بشوید ، چرا که اطلاعات بسیار مهم و مفیدی را در مورد نحوه رفع برخی از عمده ترین مشکلات مایکروویو را توضیح داده ایم.

بیشتر بخوانید :   تعمیر کار مایکروویو

تعمیر انواع جارو برقی 

در ادامه بحث تعمیرات لوازم خانگی تخصصی ، قصد داریم به برخی از عمده ترین مشکلات جارو برقی و همچنین نحوه رفع آنها صحبت کنیم ، پس با ما همراه باشید.

جارو برقی اصلا روشن نمی شود؟

در ادامه به برخی از علت های روشن نشدن جاروبرقی ها پرداخته ایم و شما می توانید آنها را مطالعه کنید.

دوشاخه جاروبرقی و یا رابط آن خراب شده است

برای رفع این مشکل ، شما باید تمامی سیم های جارو برقی ، راه ورود برق را بررسی نموده و مشاهده کنید که آیا سیم برق را عبور می دهد یا نه و شما با بررسی موارد ذکر شده می توانید این مشکل را برطرف کنید.

پریز برق وجود ندارد

شما برای تعمیر این مشکل ، باید با استفاده از ولت متر آومتر ، برق پریز را اندازه گیری کنید و اگر مشکلی در آنجا بود آن را رفع کنید. تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای

کلید قطع و وصل ممکن است خراب شده باشد

برای رفع این مشکل شما باید با استفاده از یک اهم متر کلید دستگاه را بررسی کنید و در صورتی که برق در جارو برقی جریان داشته باشد ، به معنای این است که کلید وصل است و اگر هیچ جریان برقی وجود نداشته باشد ، به معنای خراب بودن کلید قطع و  وصل است.


سوالات متداول

متخصصین راگا سرویس در چه زمانی به محل شما اعزام می شوند؟

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای شما حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیر کاران به چه شکل است ؟ آیا فقط در منزل تعمیرات انجام می شود؟

شرکت راگا سرویس در تعمیر کار لوازم خانگی می تواند به صورت حضوری تکنسین در منزل شما باشد و اصلا شما نیازی به حمل و جابه جایی دستگاه به محل تعمیراتی ندارید و تنها می توانید با تماس با ما درخواست نیرو برای تعمیر مایکروویو خود در شهر بزرگ تهران و کرج و مناطق حومه کنید. شرکت ما دارای بهترین و با تجربه ترین تکنسین های تعمیر انواع لوازم خانگی هست و شما در صورت نارضایتی از تعمیرات درخواست یک شخص دیگری را برای انجام تعمیرات لوازم خانگی حرفه ای خود کنید.

تماس با راگا سرویس

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کرج و مناطق حومه به صورت کاملا حرفه ای وا ارزان قیمت از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس با راگا سرویس

مشخصات خود را وارد کنید

02133778690