تعمیرات لوازم خانگی، تعمیر انواع لوازم خانگی

تاثیر لوازم خانگی برقی بر زندگی امروز ما قابل چشم‌پوشی نیست. امروزه در خونه‌های ما، وظایف زیادی بر دوش لوازم خانگی برقی هست و اگر این لوازم دچار مشکل یا اختلال بشن، روند زندگی ما هم تا حد زیادی می‌تونه مختل بشه. تعمیرات لوازم خانگی در اکو سرویس به صورت تخصصی در منزل شما بدون نیاز به جابجایی دستگاه و با استفاده از قطعات اصلی صورت می گیرد. همچنین خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برندهای مطرح با ارزان ترین قیمت انجام می شود. برند محصول شما هرچه باشد، گارانتی داشته باشد یا خیر، ما خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی آن را برای شما انجام می دهیم.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود از شرکت اکو سرویس با شماره های تلفنی ۰۲۱۷۷۵۰۶۲۱۹ – 09359687677 استفاده کنید و مشکل لوازم خانگی خود را به کارشناس مربوطه اعلام کرده سپس در اسرع وقت تعمیر کاران زبده و زبر دست ما به محل شما مراجعه کنند و تعمیرات یخچال و تعمیرات سایر انواع لوازم خانگی را  در تهران انجام می دهد.

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی در منزل ، چه مواردی را تعمیر می کند؟

تعمیر مایکروویو

مایکروویو امروزه به یک وسلیه بسیار مهم برای خانه ها و انواع رستوران ها و …. تبدیل شده و مزایای بسیار زیادی هم دارد.در بسیاری از موارد خیلی کمک کننده است،به خصوص زمانی که قصد دارید غذایی را خیلی سریع گرم کنید.

راگا سرویس با سابقه ای درخشان در امر تعمیرات مایکروویو و دارای نمایندگی برندهای معتبر مفتخر است ، خدمات(تعمیرات مایکروویو) را با اصول قوانین مشتری مداری در همان روز ارائه دهد.

شرکت راگا سرویس با بیش از 10 سال سابقه آماده تعمیرات انواع یخچال های شما عزیزان است و شما می توانید جهت تعمیرات یخچال ، تعمیرات مایکروویو ، و تعمیرات لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید.

در تعمیر مایکروویو شرکت راگا سرویس با استفاده از مدرن ترین روش های دنیا جهت تعمیر ، انواع مایکروویو های شما عزیزان را به راحتی تعمیر می کند ، همچنین شما می توانید در هنگام کار از آنها مشاوره های لازم در مورد تعمیر و یا تعویض برخی از قطعات داخلی مایکروویو خود را دریافت کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی

شرکت اکو سرویس با سابقه ای بیش از 10 سال آماده تعمیرات ماشین ظرف شویی ، تعمیرات یخچال ، تعمیرات مایکروویو و تعمیرات لوازم خانگی شما عزیزان است و شما می توانید تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی را به ما بسپارید.

راگا سرویس با سابقه ای درخشان در امر تعمیرات مایکروویو و دارای نمایندگی برندهای معتبر مفتخر است ، خدمات(تعمیرات ماشین ظرفشویی) را با اصول قوانین مشتری مداری در همان روز ارائه دهد.

در تعمیر ماشین ظرفشویی شرکت راگا سرویس از بهترین تکنسین های خود که تجربه کاری بالای 5 سال دارند ، استفاده می کند ، و لوازم خانگی شما را به صورت کاملا حرفه ای تعمیر می کند و در اسرع وقت ماشین ظرف شویی شما را آماده کار می کنند.

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

یخچال یک دستگاه سرد کننده مواد است که متشکل از عایق های حرارتی و مراحلی برای انتقال گرما از داخل دستگاه به بیرون است.

شرکت راگا سرویس با بیش از 10 سال سابقه آماده تعمیرات انواع یخچال های شما عزیزان است و شما می توانید جهت تعمیر یخچال ، تعمیر مایکروویو ، و تعمیرات لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود از شرکت اکو سرویس با شماره های تلفنی ۰۲۱۷۷۵۰۶۲۱۹ – 09359687677 استفاده کنید و مشکل لوازم خانگی خود را به کارشناس مربوطه اعلام کرده سپس در اسرع وقت تعمیر کاران زبده و زبر دست ما به محل شما مراجعه کنند و تعمیر یخچال و تعمیر سایر انواع لوازم خانگی را  در تهران انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر کار مایکروویو با شماره تماس های : 02177506219 – 09359687677 جهت تعمیر انواع لوازم های خانگی خود تماس بگیرید.

تعمیر تلوزیون در منزل

تعمیر تلوزیون های خانگی

شرکت راگا سرویس در تعمیرات لوازم خانگی شما ، به بهترین شکل ممکن انواع تلوزیون های سامسونگ ، ال جی ، سونی و… را به خوبی در منزل خود شما عزیزان تعمیر می کند و تمامی تکنسین ها و کارشناسان تعمیر تلوزیون ما ، با جدید ترین و مدرن ترین روش های دنیا برای تعمیر تلوزیون ها آشنایی دارند و به خوبی امر تعمیرات تلوزیون های خانگی شما را انجام می دهند.

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جارو برقی

شرکت راگا سرویس در تعمیر لوازم خانگی در منزل شما ، تعمیر لوازم خانگی همچون جارو برقی را نیز انجام می دهد و شما می توانید تعمیر انواع جارو برقی های سامسونگ ، و… را به تکنسین های ما بسپارید و همچنین شما می توانید با کارشناسان ما برای تعمیر لوازم خود مشاوره دریافت کنید و مشکل خود را به آنها بازگو کنید تا آنها با بررسی شرایط تعمیر ، تکنسین ها و م

مزایای تعمیرات لوازم خانگی در منزل چیست؟

در ادامه می خواهیم به برخی از مهم ترین و اصلی ترین دلایلی که تعمیرات لوازم  خانگی در خود منزل شما ، انجام می شود بپردازیم و همچنین در مورد مزایا و معایب  آن یک بررسی جامع و  کلی داشته باشیم.

 • در این روش تمامی لوازم جانبی برای تعمیرات به همراه خود کارشناسان هست و شما نیازی به خروج از محل و تهیه انواع قطعات جانبی نخواهید داشت و به همین طریق در زمان خود صرفه جویی می کنید.
 • در صورت درخواست شما ، مشاوره و راهنمایی های لازم را  می توانید از خود کارشناسان ما به صورت مستقیم دریافت کرده و مواردی همچون مشاوره خرید ، مشاوره تعویض قطعات و یا  تعمیرات و… را از آنها دریافت کنید.
 • همچنین در این روش اثری از مشکلاتی مانند : ضربه خوردن ، گم شدن برخی از قطعات و شکستگی تلوزیون نیست ، چرا که تمام مدت شما نیازی به جابجایی لوازم خانگی خود نخواهید داشت و به همین دلیل در انرژی خود نیز صرفه جویی می کنید.
 • شما با استفاده از این روش می توانید نظارت کامل روی روند تعمیرات لوازم خانگی خود داشته باشید و تمامی جزئیات مربوط به مشکل و نحوه تعمیرات آن را مشاهده کنید.
 • با استفاده از این روش تمامی تعمیرات با کسب اجازه و تایید خود صاحبان دستگاه یا لوازم خانگی انجام می شود که این نیز یک مزیت بزرگ به شمار می رود.
 • شما با استفاده از این روش در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید چرا که شما هیچ پولی برای حمل و یا جا به جایی دستگاه پرداخت نخواهید کرد.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر کار مایکروویو با شماره تماس های : 02177506219 – 09359687677 جهت تعمیر انواع لوازم های خانگی خود تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : اسکالپ سر

چطور از راگا سرویس تعمیر انواع لوازم خانگی را درخواست کنیم؟

شرکت راگا سرویس تعمیرات یخچال و فریزر و لوازم خانگی و… تخصصی را انجام می دهد ،شما عزیزان می توانید برای درخوست تعمیر کار مایکروویو در کرج با مراجعه به صفحه ثبت سفارش درخواست نیروی متخصص و کارشناس راگا سرویس را بدهید و شما عزیزان باید مراحلی را طی کنید تا بتوانید درخواست خود را به طور کامل انجام دهید.آن مراحل شامل کار های زیر است:

1-در اولین مرحله شما باید نام خود را در فیلد مربوطه بنویسید.

2-در مرحله دوم  شما عزیزان باید نام خانوادگی خود را نیز در فیلد مربوطه پر کنید.

3-در مرحله بعدی شما عزیزان باید آدرس دقیق منزل خود و یا محل کار خودتان را در فیلد مربوطه بنویسید تا متخصصان ما از محل شما مطلع شوند.(سعی کنید آدرس منزل خود را به واضح ترین صورت ممکن بنویسید).

4-در این مرحله شما عزیزان باید نوع لوازم خانگی که برای شما عزیزان صدمه دیده و خراب شده است را انتخاب کنید.

5-در مرحله بعد شما عزیزان باید برند و مدل دستگاه خود را نیز در فیلد مربوطه ذکر کنید.

6-در مرحله بعد نیز شما عزیزان باید مشخص کنید که دستگاه خراب شده ی شما آیا گارانتی دارد یا خیر.

7- در مرحله آخر شما عزیزان می توانید به صورت دلخواهی اطلاعاتی راجع به مشکل لوازم خانگی خودتان به ما بدهید و تا متخصصان ما با یک سری اطلاعات قبلی وارد محل شوند(این مرحله دلخواهی است و اگر پر نکنید مشکلی ندارد چرا که متخصصین ما خود مشکل را خواهند یافت).

شما عزیزان می توانید برای تعمیر کار مایکروویو با شماره تماس های : 02177506219 – 09359687677 جهت تعمیر انواع لوازم های خانگی خود تماس بگیرید.

چرا شرکت تعمیرات لوازم خانگی راگا سرویس با سایر شرکت های تعمیر لوازم خانگی ها تفاوت هایی دارد؟

 • استفاده از قطعات اصلی ( شرکتی مرتبط با برند )
 • تعیین وقت مبتنی بر تمایل و امکان مشتری
 • ضمانت پس از تعمیرات
 • اطلاع از روال انجام کار
 • پوشش دهی همه برند های روز جهان
 • پشتیبانی فنی انلاین

سوالات متداول

کیفیت متخصصین شرکت راگا سرویس چگونه است؟

تمامی تکنسین های شرکت ما با تجربه بالا هستند و آنها به بهترین شکل ممکن تعمیرات شما را انجام می دهند و شما عزیزان در صورت بروز هر گونه مشکل تخصصی در هنگام تعمیرات ، درخواست یک نیروی کار دیگر را داشته باشید و شرکت راگا سرویس در این زمینه پشتیبانی بسیار خوبی را برای شما عزیزان ارائه می دهد.

چقدر طول می کشد تا تکنسین های راگا سرویس به محل ما اعزام شوند؟

معمولا تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن جهت تعمیرات لوازم خانگی شما حضور پیدا می کنند. شما عزیزان پس از تماس با کارشناسان ما و درخواست نیروی تعمیرات می توانید از خود شخص اوپراتور نیز در این مورد سوال کنید تا به صورت دقیق تری نسبت به زمان لازم برای اعزام تکنسین ها اطلاعات کسب کنید.

چرا باید تعمیرات لوازم خانگی خود را به شرکت راگا سرویس بسپاریم؟

شرکت راگا سرویس به واسطه تعمیر بسیاری از لوازم خانگی ، دارای تجربه بسیار بالایی در این زمینه می باشد و تمامی تکنسین ها و کارشناسان ما به صورت کاملا حرفه ای هستند و از فیلتر هایی همچون : اعتیاد ، سوء سابقه ، اخلاق ، تخصص و غیره عبور کرده اند و شما می توانید به راحتی تعمیرات لوازم خانگی خود را به شرکت ما بسپارید تا متخصصین ما به سرعت به منزل شما مراجعه کرده و با قیمتی کاملا ارزان نسبت به سایر تعمیراتی ها ، تمامی لوازم خانگی اعم از : ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، تلوزیون ، مایکروویو و… را در منزل خود شما انجام دهد تا شما نیازی به جا به جایی لوازم خود به محل تعمیرات نداشته باشید.

تماس با راگا سرویس برای تعمیرات انواع لوازم خانگی

شما عزیزان جهت تعمیرات لوازم خانگی ، کرج و مناطق حومه از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

تماس با راگا سرویس
02133778690